Menu
Angharad Noordegraaf MSc
Vestigingscoördinator Sg Spieringshoek Schiedam
06-38150024
spieringshoek@afterscool.nl

Studies:
Marnix Gymnasium - Rotterdam
Psychologie, master Arbeids- en Organisatiepsychologie - Erasmus Universiteit Rotterdam

Annelein van Waardenburg MSc
Coördinator scholen en beleidsmedewerker kwaliteit, lid MT
06-39000823
annelein@afterscool.nl

Studies:
Stedelijk Gymnasium - Schiedam
Pedagogische Wetenschappen, Master Learning problems and impairments - Universiteit Leiden

Annika Kruithof MSc
Remedial teacher
annika@afterscool.nl

Studies:
Raayland College - Venray
Bachelor Pedagogische Wetenschappen - Universiteit Leiden
Master Learning Problems and Impairments - Universiteit Leiden

Carlijn Visscher BSW
Vestigingscoördinator Kralingen I & II - Adamshofstraat
06-39000842
kralingen@afterscool.nl

Studies:
Develstein College - Zwijndrecht
Bachelor Pedagogiek - Hogeschool Windesheim
Bachelor Docent Omgangskunde - Hogeschool Leiden

Dianne ten Heuw MEd EN
Remedial teacher
dianne@afterscool.nl

Studies:
GSR - Rotterdam
PABO - Christelijke Hogeschool Driestar
Master Educational Needs - Fontys Hogeschool

Eefje Hupe BA
Administratief medewerker
070-3589930
eefje@afterscool.nl

Studies:
Maerlant-Lyceum - Den Haag
Pedagogiek - Fontys Hogeschool Den Haag

Else Verhoef MA
Vestigingscoördinator Het Nieuwe IJsselcollege
06-18417045
ijsselcollege@afterscool.nl

Studies:
Stanislascollege - Pijnacker
Bachelor Taalwetenschap - Universiteit Leiden
Master Toegepaste Taalwetenschap - Vrije Universiteit Amsterdam
Master Special Educational Needs (SEN) - Fontys Hogeschool

Drs. Emmy van Rooyen
Directeur
070-3589930
emmy@afterscool.nl

Studies:
Rijnlands Lyceum - Wassenaar
Politicologie - Universiteit van Amsterdam
Algemeen Personeelsbeleid - Van den Broek & Partners

Fleur Viguurs MSc
Vestigingscoördinator HC Rotterdam
06-18417046
hcrotterdam@afterscool.nl

Studies:
Dalton Lyceum - Barendrecht
Bachelor Psychologie - Erasmus Universiteit Rotterdam
Master Economic Psychology - Universiteit van Tilburg

Fleur Viguurs MSc
Vestigingscoördinator Thorbecke Nieuwerkerk en Prinsenlaan
06-18417046
thorbecke@afterscool.nl

Studies:
Dalton Lyceum - Barendrecht
Bachelor Psychologie - Erasmus Universiteit Rotterdam
Master Economic Psychology - Universiteit van Tilburg

Floor Marlet BSc
Vestigingscoördinator Cygnus Gymnasium
06-42321846
cygnus@afterscool.nl

Studies:
Cartesius Lyceum - Amsterdam
PABO - Hogeschool van Amsterdam
Bachelor Toegepaste Psychologie - Hogeschool van Amsterdam

Floris Dierick
Vestigingscoördinator Scheveningen & ADO Den Haag
06-28307490
scheveningen@afterscool.nl

Studies:
VCL - Den Haag
Geneeskunde en bewegingswetenschappen - Universiteit Leiden

Drs. Hedi Schalekamp
Remedial teacher
hedi@afterscool.nl

Studies:
Chr. College Groevenbeek - Ermelo
Nederlandse Taal- en Letterkunde - Universiteit Utrecht
PABO - Haagse Hogeschool
Practitioner Remedial Teaching - Fontys Hogeschool

Indra Bout MSc
Vestigingscoördinator Vreewijk Lyceum
06-28527462
vreewijk@afterscool.nl

Studies:
CS Vincent van Gogh College - Assen
Pedagogiek - Hogeschool Windesheim Zwolle
Master Pedagogische Wetenschappen - Universiteit Utrecht

Janneke Verschoof
Vestigingscoördinator Hillegersberg – Straatweg
06-38000803
straatweg@afterscool.nl

Studies:
GSG Helinium - Hellevoetsluis
Logopedie - Hogeschool Rotterdam

Drs. Janny van der Horst
Remedial teacher
janny@afterscool.nl

Studies:
Prof. Dr. S. Greijdanuscollege - Zwolle
Orthopedagogiek - Rijksuniversiteit Groningen
PABO - Driestar Educatief - Gouda
Remedial Teaching - NCOI

Johannes van Eijk MSc
Manager back-office, AO, ICT, lid MT
070-3589930
administratie@afterscool.nl

Studies:
Vrije School - Den Haag
Sociale Geografie - Universiteit van Amsterdam

Jolien Sanders MSc
HR manager en coach, lid MT
070-3589930
jolien@afterscool.nl

Studies:
OSG Erasmus - Almelo
Master Arbeid Organisatie en Management - Erasmus Universiteit Rotterdam

Judith Blaauw MA
Algemeen directeur
070-3589930
judith@afterscool.nl

Studies:
Erasmiaans Gymnasium Rotterdam - Rotterdam
Master Culturele Economie - Erasmus Universiteit Rotterdam

Drs. Kelly Brick
Coach en interim vestigingscoördinator
070-3589930
kellyann@afterscool.nl

Studies:
Master Arbeids- en Organisatiepsychologie - Erasmus Universiteit Rotterdam

Laura Bruins MA/MSc
Vestigingscoördinator Amsterdam-Oost
06-14304672
amsterdam-oost@afterscool.nl

Studies:
Bonhoeffer College - Castricum
Bachelor Politicologie: Internationale Betrekkingen en Organisaties - Universiteit Leiden
Master Political Science: Conflict and Cooperation - Universiteit Leiden
Master Asian Studies: Southeast Asian Studies - Universiteit Leiden

Leonie Matena MSc
Remedial teaching en diagnostiek
06-38077802
onderzoek@afterscool.nl

Studies:
De Lage Waard - Papendrecht
Bachelor Orthopedagogiek - Universiteit Utrecht
Master Leerproblemen - Universiteit Utrecht

Lisa Kool BSc
Remedial teaching stagiair
lisa@afterscool.nl

Studies:
Ostrea Lyceum - Goes
Bachelor Psychologie - Universiteit Leiden
Master Development Psychology en School Psychologie - Universiteit Leiden

Mai Janssen MSc
Vestigingscoördinator Wassenaar
06-24857354
wassenaar@afterscool.nl

Studies:
Huygenslyceum - Voorburg
Psychologie - Erasmus Universiteit Rotterdam
Master Klinische Psychologie - Erasmus Universiteit Rotterdam
Master Social en Organisational Psychology - Universiteit Leiden

Marie-Louise Zieleman BA
HR Coördinator & coach
06-18988019
marie-louise@afterscool.nl

Studies:
GSG Leo Vroman - Gouda
Human Resource Management - Hogeschool Saxion Enschede

Drs. Marieke Suurenbroek
Marketing & Communicatie
070-3589930
marieke@afterscool.nl

Studies:
Adelbertcollege - Wassenaar
Europese Studies - Universiteit van Amsterdam

Megan van der Staak MA, MSc
Vestigingscoördinator Libanon Lyceum Rotterdam
06-28429692
megan@afterscool.nl

Studies:
Mencia de Mendoza Lyceum - Breda
Algemene Cultuurwetenschappen - Erasmus Universiteit Rotterdam
Master Media & Cultuur - Erasmus Universiteit Rotterdam
Master Strategische Communicatie - Universiteit Antwerpen, België

Merel Venema MSc
Coördinator scholen en beleidsmedewerker kwaliteit a.i.
06-39000823
merel@afterscool.nl

Studies:
Rudolf Steiner College - Rotterdam
Algemene Sociale Wetenschappen, Master Sociale Psychologie - Universiteit Utrecht

Michel Hazelzet BC
Online Marketing
070-3589930
michel@afterscool.nl

Studies:
Groene Hart Lyceum - Alphen aan den Rijn
Reclame, Marketing & Communicatie - Hogeschool van Amsterdam

Milou Wolvers MSc
Afdelingscoördinator Remedial teaching Orthopedagoog
06-18835580
rt@afterscool.nl

Studies:
Rijnlands Lyceum - Sassenheim
Bachelor Orthopedagogiek, Master Learning problems and impairments - Universiteit Leiden

Monique van Rijswijk
Remedial teacher
monique@afterscool.nl

Studies:
HAVO-top - Pedagogische Academie Mariahoeve
Remedial Teaching - Scheidegger

Naomi Brant MSc
Remedial teacher
06-28557372
naomi@afterscool.nl

Studies:
Bachelor Taalwetenschap - Universiteit Leiden
Master Toegepaste Taalwetenschap - Vrije Universiteit Amsterdam
Master Learning Problems and Impairments - Universiteit Leiden

Nelleke Keuper MSc
Vestigingscoördinator Maerlant-Lyceum Den Haag
06-48762502
maerlant@afterscool.nl

Studies:
Eemsdelta College - Appingedam
Bachelor Pedagogische Wetenschappen - Rijksuniversiteit Groningen
Master Algemeen Pedagogische Wetenschappen - Rijksuniversiteit Groningen

Norina Vermaak MSc
Vestigingscoördinator Libanon Lyceum Rotterdam
06-34194100
libanon@afterscool.nl

Studies:
Melanchthon - Schiebroek
Pedagogische Wetenschappen - Universiteit Leiden
Master Forensische Orthopedagogiek - Universiteit van Amsterdam

Remco de Ruyter LLB
Vestigingscoördinator Benoordenhout (interim)
06-20340451
benoordenhout@afterscool.nl

Studies:
Veurs College - Leidschendam
Rechten - Universiteit Leiden

Renske IJsselstijn MSc
Remedial teacher
06-18835580
renske@afterscool.nl

Studies:
RSG - Hoeksche Waard
Bachelor Orthopedagogiek, Master Learning problems and impairments - Universiteit Leiden

Ria den Arend
Remedial teacher
ria@afterscool.nl

Studies:
Guido de Bres - Amersfoort
PABO - Driestar Gouda

Robin Geerts MSc
Vestigingscoördinator RML
06-24866752
rml@afterscool.nl

Studies:
GSG Leo Vroman - Gouda
Bachelor Culturele Antropologie en Ontwikkelingssociologie - Universiteit Utrecht
Master Organisaties, Verandering en Management - Universiteit Utrecht

Sanne Hoftijzer MSc
Vestigingscoördinator Beneden-Oostzeedijk
06-38077793
benedenoostzeedijk@afterscool.nl

Studies:
Montessori Lyceum - Rotterdam
Pedagogiek - Fontys Hogeschool Amsterdam
Master onderwijspedagogiek - VU Amsterdam

Sherida Alberga
HR Assistent
070-3589930
sherida@afterscool.nl

Studies:
Regionale Scholengemeenschap Goeree-Overflakkee - Middelharnis
Bachelor Psychologie - Erasmus Universiteit Rotterdam

Suzanne van der Lee
Coördinator Trainingen
06-28430379
trainingen@afterscool.nl

Studies:
CSG Calvijn - Rotterdam
Pedagogiek - Hogeschool Rotterdam
2e graads lerarenopleiding pedagogiek - Hogeschool INHolland

Tessa Spiering MSc
Vestigingscoördinator Rudolf Steiner College Rotterdam
06-48203443
rudolfsteiner@afterscool.nl

Studies:
Bachelor Onderwijskunde - Universiteit van Utrecht
Master Onderwijskundig ontwerp en advisering - Universiteit van Utrecht

Thorwald Letzer
Directeur
070-3589930
thorwald@afterscool.nl

Studies:
Rijnlands Lyceum - Wassenaar
Bestuurskunde - VU Amsterdam

Til Wennekers
Remedial teacher
til@afterscool.nl

Studies:
Stanislas College - Delft
Lucia PABO - Rotterdam

Virginia Noordegraaf MSc
Coach
06-24882869
virginia@afterscool.nl

Studies:
Marnix Gymnasium - Rotterdam
Master sociale psychologie - Groningen
Gezondheidswetenschappen - VU-Amsterdam

Willemijn Stoker MSc
Vestigingscoördinator Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
06-14155106
erasmiaans@afterscool.nl

Studies:
Maerlant-Lyceum - Den Haag
Bedrijfskunde - Rijksuniversiteit Groningen
Master Human Resource Management (HRM) - Rijksuniversiteit Groningen

Winke Rintjema MSc
Vestigingscoördinator Kralingen
06-28281499
kralingen-2@afterscool.nl

Studies:
Het Vlietland College - Leiden
Bachelor Bestuurskunde- en Organisatiewetenschap - Universiteit Utrecht
Master Cultural Economics and Cultural Entrepreneurship - Erasmus Universiteit Rotterdam