ONZE VASTE MEDEWERKERS VAN A TOT Z

Angela van den Heuvel MSc
Vestigings- en zorgcoördinator
Libanon Lyceum Rotterdam

angela@afterscool.nl
Studie:
Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
Klinische Psychologie – Universiteit Leiden en Erasmus Universiteit Rotterdam
Master Klinische Kinder- en Jeugdpsychologie – Erasmus Universiteit Rotterdam
Angharad Noordegraaf MSc
Vestigingscoördinator
Sg Spieringshoek Schiedam

spieringshoek@afterscool.nl
Studie:
Marnix Gymnasium Rotterdam
Psychologie, master Arbeids- en Organisatiepsychologie –
Erasmus Universiteit Rotterdam
Anne van Leeuwen MSc
Coach en interim vestigingscoördinator
annevanleeuwen@afterscool.nl
Studie:
Revisiuslyceum Maassluis
Master Bewegingswetenschappen – VU Amsterdam
Docentenopleiding Hoger Gezondheidszorg Onderwijs
Anne van der Mik MSc
Vestigingscoördinator Adamshofstraat II
anne@afterscool.nl
Studie:
Marnix Gymnasium Rotterdam
Psychologie – Universiteit van Amsterdam
Annelein van Waardenburg MSc
Coördinator scholen en beleidsmedewerker kwaliteit, lid MT
annelein@afterscool.nl
Studie:
Stedelijk Gymnasium Schiedam
Pedagogische Wetenschappen,
Master Learning problems and impairments
– Universiteit Leiden
Arleen Lahnstein MSc
Vestigingscoördinator
Rotterdam Kralingen

kralingen@afterscool.nl
Studie:
International School The Hague
International Business Administration – Erasmus Universiteit Rotterdam
Master Innovation Management – Erasmus Universiteit Rotterdam
Bauke Fiere MSc
Vestigingscoördinator Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
erasmiaans@afterscool.nl
Studie:
Sociologie – Erasmus Universiteit Rotterdam
Eefje Hupe BA
Administratief medewerker
eefje@afterscool.nl
Studie:
Maerlant-Lyceum Den Haag
Pedagogiek – Fontys Hogeschool Den Haag
Emily van der Zande MA
Vestigingscoördinator
Cygnus Gymnasium Amsterdam

cygnus@afterscool.nl
Studie:   
Emmauscollege Rotterdam
Bachelor Pedagogische Wetenschappen & Nederlandse taal en cultuur –
Master Neerlandistiek – Universiteit van Amsterdam
Eline Bleker MSc
Vestigingscoördinator
Amsterdam-Oost / Watergraafsmeer

amsterdam-oost@afterscool.nl
Studie:
Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
Psychologie – Universiteit Leiden
Master Child and Adolescent Psychology – Universiteit Leiden
drs. Emmy van Rooyen
Directeur
emmy@afterscool.nl
Studie:
Rijnlands Lyceum Wassenaar
Politicologie – Universiteit van Amsterdam
Van den Broek & Partners; algemeen personeelsbeleid
Femke van der Velden
Remedial teacher
rt@afterscool.nl
Studie:
PABO. seminarie voor speciaal basisonderwijs en Remedial Teaching
Janneke Verschoof
Vestigingscoördinator Hillegersberg – Hockeyclub Rotterdam (HCR)
hcr@afterscool.nl
Studie:
GSG Helinium Hellevoetsluis
Logopedie – Hogeschool Rotterdam
Johannes van Eijk MSc
Manager back-office,
AO, ICT, lid MT

administratie@afterscool.nl
Studie:
Vrije School Den Haag
Sociale Geografie – Universiteit van Amsterdam
Jolien Sanders MSc
HR manager en coach, lid MT
jolien@afterscool.nl
Studie:
OSG Erasmus Almelo
Master Arbeid Organisatie en Management – Erasmus Universiteit Rotterdam
Judith Blaauw MSc
Algemeen directeur
judith@afterscool.nl
Studie:
Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
Master Culturele Economie
– Erasmus Universiteit Rotterdam
drs. Kelly Brick
Coach en interim vestigingscoördinator
kellyann@afterscool.nl
Studie:
Master Arbeids- en Organisatiepsychologie – Erasmus Universiteit Rotterdam
Leonie Matena | AFTERS COOL
Leonie Matena MSc
Remedial Teaching en diagnostiek
onderzoek@afterscool.nl
Studie:
De lage Waard Papendrecht
Bachelor Orthopedagogiek
Master Leerproblemen – Universiteit Utrecht
Maartje de Boer MSc
Vestigingscoördinator
Erasmiaans Gymnasium
maartje@afterscool.nl
Studie:
Valuas College Venlo
Bachelor Midden-Oostenstudies -Radboud Universiteit Nijmegen
Master Sociale Geografie – Radboud Universiteit Nijmegen
Lerarenopleiding Aardrijkskunde – Hogeschool Rotterdam
Mai Janssen MSc
Vestigingscoördinator Wassenaar
wassenaar@afterscool.nl
Studie:
Huygenslyceum Voorburg
Psychologie – Erasmus Universiteit Rotterdam
Master Klinische Psychologie – Erasmus Universiteit Rotterdam
Master Social en Organisational Psychology – Universiteit Leiden
drs. Marieke Suurenbroek
Marketing & Communicatie
marieke@afterscool.nl
Studie:
Adelbertcollege Wassenaar
Europese Studies – Universiteit van Amsterdam
Merel Venema MSc
Vestigingscoördinator
Montessori Lyceum Rotterdam (RML)

rml@afterscool.nl
Studie:
Rudolf Steiner College Rotterdam
Algemene Sociale Wetenschappen,
Master Sociale Psychologie – Universiteit Utrecht
Milou Bol MSc
Vestigingscoördinator
Maerlant-Lyceum Den Haag

maerlant@afterscool.nl
Studie:
Segbroek College Den Haag
Bachelor Pedagogische Wetenschappen – Universiteit Leiden
Master Maatschappelijke Opvoedingsvraagstukken – Universiteit Utrecht
Milou Wolvers MSc
Afdelingscoördinator
Remedial Teaching
Orthopedagoog, lid MT
rt@afterscool.nl
Studie:
Rijnlands Lyceum Sassenheim
Bachelor Orthopedagogiek
Master Learning problems and impairments – Universiteit Leiden
Miranda Delis MA
Vestigingscoördinator
Den Haag – Scheveningen

Social Media
scheveningen@afterscool.nl
Studie:
Oostvaarderscollege Almere
Master Europese Studies – Universiteit van Amsterdam
Norina Vermaak MSc
Vestigingscoördinator
Libanon Lyceum Rotterdam

libanon@afterscool.nl
Studie:
Melanchthon Schiebroek
Pedagogische Wetenschappen – Universiteit Leiden
Master Forensische Orthopedagogiek – Universiteit van Amsterdam
Renske IJsselstijn
Renske IJsselstijn MSc
Remedial Teacher
renske@afterscool.nl
Studie:
RSG Hoeksche Waard
Bachelor Orthopedagogiek
Master Learning problems and impairments – Universiteit Leiden
Sanne Hoftijzer MSc
Vestigingscoördinator
Beneden Oostzeedijk

benedenoostzeedijk@afterscool.nl
Studie:
Montessori Lyceum Rotterdam
Pedagogiek – Fontys Hogeschool Amsterdam
Master onderwijspedagogiek – VU Amsterdam
Suzanne van der Lee
Coördinator Trainingen 
training@afterscool.nl
Studie:
CSG Calvijn Rotterdam
Pedagogiek – Hogeschool Rotterdam
2e graads lerarenopleiding pedagogiek -Hogeschool INHolland
Stefanie Boot MSc
Vestigingscoördinator
Benoordenhout

benoordenhout@afterscool.nl
Studie:
Fioretticollege
Master Child and Adolescent Psychology – Universiteit Leiden
drs. Steffie Snijders 
Orthopedagoog / Remedial Teacher
steffie@afterscool.nl
Studie:
Bernadinuscollege Heerlen
Ontwikkelings- en klinische psychologie – Universiteit Maastricht
Pedagogische Wetenschappen, afstudeerrichting: gezinspedagogiek – Universiteit Leiden
Thorwald Letzer
Directeur
thorwald@afterscool.nl
Studie:
Rijnlands Lyceum Wassenaar
Bestuurskunde – VU Amsterdam
Virginia Noordegraaf MSc
Vestigingscoördinator
Rudolf Steiner College

rudolfsteiner@afterscool.nl
Studie:
Marnix Gymnasium Rotterdam
Master sociale psychologie – Rijksuniversiteit Groningen
Gezondheidswetenschappen – VU Amsterdam
Begeleiders
AFTER’S COOL werkt met een groot team enthousiaste en betrokken begeleiders. Zij hebben of volgen een relevante universitaire opleiding. Alle nieuwe begeleiders krijgen een interne opleiding waarbij wij vaardigheden leren om kinderen oplossingsgericht en positief te kunnen helpen. Ook maken wij ze bekend met onze ‘Leren doe je zo!’-methode.

Enthousiasme
Naast inhoudelijke kennis verwachten wij van onze begeleiders betrokkenheid en enthousiasme. AFTER’S COOL moet een plezierige plek zijn om te komen en daar dragen de begeleiders een belangrijke steen aan bij!

Kleine groepen
Elke begeleider heeft per middag ongeveer 5-7 kinderen onder zijn of haar hoede. Uw kind wordt begeleid door de begeleider die inhoudelijk de beste hulp kan bieden.