X
070 - 358 99 30 info@afterscool.nl

Medewerkers

Onze vaste medewerkers van A tot Z

Angela van den Heuvel MSc
Vestigings- en zorgcoördinator Libanon Lyceum Rotterdam
angela@afterscool.nl
Studies:
Erasmiaans Gymnasium - Rotterdam
Klinische Psychologie - Universiteit Leiden en Erasmus Universiteit Rotterdam
Master Klinische Kinder- en Jeugdpsychologie - Erasmus Universiteit Rotterdam
Angharad Noordegraaf MSc
Vestigingscoördinator Sg Spieringshoek Schiedam
spieringshoek@afterscool.nl
Studies:
Marnix Gymnasium - Rotterdam
Psychologie, master Arbeids- en Organisatiepsychologie - Erasmus Universiteit Rotterdam
Anne van der Mik MSc
Trainer, coach en projectleider Social Enterprise
anne@afterscool.nl
Studies:
Marnix Gymnasium - Rotterdam
Psychologie - Universiteit van Amsterdam
Master Klinische psychologie - Universiteit van Amsterdam
Basiskwalificatie filosofie - Hogeschool Toegepaste Filosofie Utrecht
Annelein van Waardenburg MSc
Coördinator scholen en beleidsmedewerker kwaliteit, lid MT
annelein@afterscool.nl
Studies:
Stedelijk Gymnasium - Schiedam
Pedagogische Wetenschappen, Master Learning problems and impairments - Universiteit Leiden
Annika Kruithof MSc
Remedial Teacher
annika@afterscool.nl
Studies:
Raayland College - Venray
Bachelor Pedagogische Wetenschappen - Universiteit Leiden
Master Learning Problems and Impairments - Universiteit Leiden
Bauke Fiere MSc
Vestigingscoördinator Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
erasmiaans@afterscool.nl
Studies:
Sociologie - Erasmus Universiteit Rotterdam
Carlijn Visscher BSW
Vestigingscoördinator Adamshofstraat II
adamshof2@afterscool.nl
Studies:
Develstein College - Zwijndrecht
Bachelor Pedagogiek - Hogeschool Windesheim
Bachelor Docent Omgangskunde - Hogeschool Leiden
Dianne ten Heuw MEd EN
Remedial Teacher
dianne@afterscool.nl
Studies:
GSR - Rotterdam
PABO - Christelijke Hogeschool Driestar
Master Educational Needs - Fontys Hogeschool
Eefje Hupe BA
Administratief medewerker
eefje@afterscool.nl
Studies:
Maerlant-Lyceum - Den Haag
Pedagogiek - Fontys Hogeschool Den Haag
Eline Bleker MSc
Vestigingscoördinator Cygnus Gymnasium Amsterdam
cygnus@afterscool.nl
Studies:
Erasmiaans Gymnasium - Rotterdam
Psychologie - Universiteit Leiden
Master Child and Adolescent Psychology - Universiteit Leiden
drs. Emmy van Rooyen
Directeur
emmy@afterscool.nl
Studies:
Rijnlands Lyceum - Wassenaar
Politicologie - Universiteit van Amsterdam
Algemeen Personeelsbeleid - Van den Broek & Partners
Floris Dierick
Vestigingscoördinator ADO Den Haag
floris@afterscool.nl
Studies:
VCL - Den Haag
Geneeskunde en bewegingswetenschappen - Universiteit Leiden
Jaimy Emmerig MSc
Remedial Teacher
jaimy@afterscool.nl
Studies:
Reviuslyceum - Maassluis
Bachelor Pedagogiek - Hogeschool Rotterdam
Master Orthopedagogiek - Universiteit Utrecht
Janneke Verschoof
Vestigingscoördinator Hillegersberg – Straatweg en Hockeyclub Rotterdam (HCR)
hcr@afterscool.nl
Studies:
GSG Helinium - Hellevoetsluis
Logopedie - Hogeschool Rotterdam
Drs. Janny van der Horst
Remedial Teacher
janny@afterscool.nl
Studies:
Prof. Dr. S. Greijdanuscollege - Zwolle
Orthopedagogiek - Rijksuniversiteit Groningen
PABO - Driestar Educatief Gouda
Remedial Teaching - NCOI
Jiska Mieremet MSc
Remedial Teacher
jiska@afterscool.nl
Studies:
Christelijk Lyceum - Delft
Bachelor Psychologie - Universiteit Leiden
Master Child and Adolescent Psychology - Universiteit Leiden
Johannes van Eijk MSc
Manager back-office, AO, ICT, lid MT
administratie@afterscool.nl
Studies:
Vrije School - Den Haag
Sociale Geografie - Universiteit van Amsterdam
Jolien Sanders MSc
HR manager en coach, lid MT
jolien@afterscool.nl
Studies:
OSG Erasmus - Almelo
Master Arbeid Organisatie en Management - Erasmus Universiteit Rotterdam
Judith Blaauw MA
Algemeen directeur
judith@afterscool.nl
Studies:
Erasmiaans Gymnasium Rotterdam - Rotterdam
Master Culturele Economie - Erasmus Universiteit Rotterdam
drs. Kelly Brick
Coach en interim vestigingscoördinator
kellyann@afterscool.nl
Studies:
Master Arbeids- en Organisatiepsychologie - Erasmus Universiteit Rotterdam
Laura Bruins MA/MSc
Vestigingscoördinator Amsterdam-Oost / Watergraafsmeer
amsterdam-oost@afterscool.nl
Studies:
Bonhoeffer College - Castricum
Bachelor Politicologie: Internationale Betrekkingen en Organisaties - Universiteit Leiden
Master Political Science: Conflict and Cooperation - Universiteit Leiden
Master Asian Studies: Southeast Asian Studies - Universiteit Leiden
Leonie Matena MSc
Remedial Teaching en diagnostiek
onderzoek@afterscool.nl
Studies:
De Lage Waard - Papendrecht
Bachelor Orthopedagogiek Master Leerproblemen - Universiteit Utrecht
Maartje de Boer MSc
Vestigingscoördinator Erasmiaans Gymnasium
maartje@afterscool.nl
Studies:
Valuas College - Venlo
Bachelor Midden-Oostenstudies - Radboud Universiteit Nijmegen
Master Sociale Geografie - Radboud Universiteit Nijmegen
Lerarenopleiding Aardrijkskunde - Hogeschool Rotterdam
Mai Janssen MSc
Vestigingscoördinator Wassenaar
wassenaar@afterscool.nl
Studies:
Huygenslyceum - Voorburg
Psychologie - Erasmus Universiteit Rotterdam
Master Klinische Psychologie - Erasmus Universiteit Rotterdam
Master Social en Organisational Psychology - Universiteit Leiden
drs. Marieke Suurenbroek
Marketing & Communicatie
marieke@afterscool.nl
Studies:
Adelbertcollege - Wassenaar
Europese Studies - Universiteit van Amsterdam
Marja Wouda MSEN
Remedial Teacher
marja@afterscool.nl
Studies:
Master Special Educational Needs - Windesheim Zwolle
Remedial Teaching - Stenden Hogeschool Leeuwarden
PABO - Domstadacademie Utrecht
Merel Venema MSc
Vestigingscoördinator Montessori Lyceum Rotterdam (RML)
rml@afterscool.nl
Studies:
Rudolf Steiner College - Rotterdam
Algemene Sociale Wetenschappen, Master Sociale Psychologie - Universiteit Utrecht
Michel Hazelzet BC
Online Marketing
michel@afterscool.nl
Studies:
Groene Hart Lyceum - Alphen aan den Rijn
Reclame, Marketing & Communicatie - Hogeschool van Amsterdam
Milou Bol MSc
Vestigingscoördinator Maerlant-Lyceum Den Haag
maerlant@afterscool.nl
Studies:
Segbroek College - Den Haag
Bachelor Pedagogische Wetenschappen - Universiteit Leiden
Master Maatschappelijke Opvoedingsvraagstukken - Universiteit Utrecht
Milou Wolvers MSc
Afdelingscoördinator Remedial Teaching Orthopedagoog, lid MT
rt@afterscool.nl
Studies:
Rijnlands Lyceum - Sassenheim
Bachelor Orthopedagogiek, Master Learning problems and impairments - Universiteit Leiden
Miranda Delis MA
Vestigingscoördinator Den Haag – Scheveningen / Social Media
scheveningen@afterscool.nl
Studies:
Oostvaarderscollege - Almere
Master Europese Studies - Universiteit van Amsterdam
Naomi Brant MSc
Remedial Teacher
naomi@afterscool.nl
Studies:
Bachelor Taalwetenschap - Universiteit Leiden
Master Toegepaste Taalwetenschap - Vrije Universiteit Amsterdam
Master Learning Problems and Impairments - Universiteit Leiden
Norina Vermaak MSc
Vestigingscoördinator Libanon Lyceum Rotterdam
libanon@afterscool.nl
Studies:
Melanchthon - Schiebroek
Pedagogische Wetenschappen - Universiteit Leiden
Master Forensische Orthopedagogiek - Universiteit van Amsterdam
Renske IJsselstijn MSc
Remedial Teacher
renske@afterscool.nl
Studies:
RSG - Hoeksche Waard
Bachelor Orthopedagogiek, Master Learning problems and impairments - Universiteit Leiden
Sanne Hoftijzer MSc
Vestigingscoördinator Beneden Oostzeedijk
benedenoostzeedijk@afterscool.nl
Studies:
Montessori Lyceum - Rotterdam
Pedagogiek - Fontys Hogeschool Amsterdam
Master onderwijspedagogiek - VU Amsterdam
Sherida Alberga
HR Assistent
sherida@afterscool.nl
Studies:
Regionale Scholengemeenschap Goeree-Overflakkee - Middelharnis
Bachelor Psychologie - Erasmus Universiteit Rotterdam
Stefanie Boot MSc
Vestigingscoördinator Benoordenhout
benoordenhout@afterscool.nl
Studies:
Fioretticollege -
Master Child and Adolescent Psychology - Universiteit Leiden
drs. Steffie Snijders
Orthopedagoog / Remedial Teacher
steffie@afterscool.nl
Studies:
Bernadinuscollege - Heerlen
Ontwikkelings- en klinische psychologie - Universiteit Maastricht
Pedagogische Wetenschappen, afstudeerrichting: gezinspedagogiek - Universiteit Leiden
Suzanne van der Lee
Coördinator Trainingen
training@afterscool.nl
Studies:
CSG Calvijn - Rotterdam
Pedagogiek - Hogeschool Rotterdam
2e graads lerarenopleiding pedagogiek - Hogeschool INHolland
Thorwald Letzer
Directeur
thorwald@afterscool.nl
Studies:
Rijnlands Lyceum - Wassenaar
Bestuurskunde - VU Amsterdam
Til Wennekers
Remedial Teacher
til@afterscool.nl
Studies:
Stanislas College - Delft
Lucia PABO - Rotterdam
Virginia Noordegraaf MSc
Vestigingscoördinator Rudolf Steiner College
virginia@afterscool.nl
Studies:
Marnix Gymnasium - Rotterdam
Master sociale psychologie - Groningen
Gezondheidswetenschappen - VU-Amsterdam
Yke van der Schoor MA
Vestigingscoördinator Rotterdam Kralingen
kralingen@afterscool.nl
Studies:
VWO Calvijn Groene Hart - Barendrecht
Master Humanistiek - Universiteit voor Humanistiek